Eesti U20 noormeeste koondis jätkas Nordic Championship turniiril võidulainel

0 2

Eesti U20 noormeeste koondis jätkas Nordic Championship turniiril võidulainel, kui Soome U20 koondist võideti seisuga 77:73.

Taaskord algas mäng tasavägiselt, kui soomlased võitsid esimese veerandaja 16:19. Seekord sai aga otsustavaks teine veerandaeg, mille Eesti koondis suutis veenvalt 24:15 võita. Teine poolaeg kulges juba võrdselt ning lõpptulemuseks 77:73 võit eestlastele. Eesti koondisele lisasid pingimängijad lausa 43 punkti, Soomel jäi see näitaja 23 punkti peale. Eestlastest viskas enim Rasmus Andre 15 silmaga, Aleksander Tassa ja Simm-Marten Saadi lisasid mõlemad 13 punkti. Soome poolelt skooris enim Viljami Vartianinen 13 punktiga.

Esimeses mängus kaotas Eesti Islandile – 72:84, teises skooriga 86:75 võideti Taanit.

Järgmine mäng toimub 30. juunil kell 12, kui kohtutakse Rootsi U20 koondisega. Eesti on hetkel kahe võidu ja ühe kaotusega teisel kohal. Turniiri juhib Island – kaks võitu kahest.