Новости

Dimitris Itoudis: ”Önemli bir seriden geçiyoruz” #EuroLeague

011

Fenerbahçe Beko Teknik Direktörü Dimitris Itoudis, Olimpia Milano maçı öncesi görüşlerini paylaştı.

Turkish Airlines EuroLeague’de yoluna 8 galibiyet ve 1 mağlubiyetle devam eden Fenerbahçe Beko, bu akşam Milan deplasmanında. Son olarak Anadolu Efes ile oynayan Olimpia Milano şimdi de bir temsilcimizi daha konuk edecek. Takımıyla galibiyet serisi yakalayan Teknik Direktör Dimitris Itoudis, bu akşam maç öncesi düşüncelerini paylaştı.

Kısa sürede Panathinaikos, TOFAŞ ve Monaco ile oynadık. Önemli bir seriden geçiyoruz ve bu akşam Milan ile karşılaşacağız. Birbirini takip eden bu maçlar herkesin çok efor sarf etmesini gerektiriyor. Milano çok kaliteli bir takım ve mağlubiyetten sonra ayağa kalkıyorlar.

Ancak onların harika bir takım ve harika bir deneyime sahip, harika bir teknik ekiple büyük hedefler için oynayan bir takım olduklarını biliyoruz. Milan’ın son maçında nasıl oynadığını gördük ama kaliteli kadrosu ve güçlü oyun yapısıyla bu ligde neler yapabileceğinin farkındayız.

Bu maça çok motive olacağız. Rakibimize saygımız sonsuz. Biliyorsunuz, sakat bir rakiple oynamak her zaman çok daha tehlikelidir. Farkındalığımız bu şekilde olacaktır.

Dün gece 30 dakika iyi bir oyun oynadık. Ama kalan sürede neler olduğunu gördük. Konsantrasyonumuzu ve kararlılığımızı kaybedersek bundan sonra neler olabileceğini gördük. Bu yüzden Monaco’daki son çeyrekten çıkaracağımız dersler, bu maça nasıl yaklaşmamız gerektiğini belirleyecek.”

???? Başantrenörümüz Dimitris Itoudis’in maç öncesi görüntüleri! ????@ItoudisD #YellowLegacy #EuroLeague pic.twitter.com/PsXDw8dXG6

— Fenerbahçe Beko (@FBBasketbol) 23 Kasım 2022

Загрузка...

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle
Загрузка...

Еще новости:

Читайте на Sportsweek.org:

Другие виды спорта

Sponsored