Lech Poznań. Najlepiej zarządzany klub w Polsce. Słyszysz, Legio? [OPINIA]
0
24
Po raz dziesiąty w historii i po raz drugi z rzędu - Lech Poznań mistrzem Polski! I jest w tym pewna sprawiedliwość. Bo kto ma zgarnąć tytuł, jeśli nie najlepiej zarządzana marka w Polsce? Życzę każdemu klubowi, by był prowadzony w taki sposób.

