Hit kolejki w Plewiskach

0

Lider nie zwalnia tempa

Podopieczni Jarosława Feciucha zrealizowali przedmeczowe założenia i pokonali Grom Plewiska 2:0 . Zwycięstwo na trudnym terenie rywala po trafieniach Krystiana Feciucha i Dominika Drzewieckiego robi wrażenie

Radosć po meczu z Plewiskami

Początek sobotniego meczu to przewaga miejscowych kilka grożnych sytuacji bramkowych, ale kapitalnie interweniował obchodzący 23.rodziny Damian Zamiar. Próbowali dwukrotnie kapitan zespołu Patryk Niemczyk i Jakub Smura czujny nasz goalkiper. Pierwszy strzał Lubuszanin oddał w 12 minucie Uderzenie kapitana Pawła Iwanickiego obronił Jerzy Kuchnicki. Spotkanie mogło się podobać, co chwilę zamieszanie pod jedną i drugą bramką. Najlepszej okazji na prowadzenie dla miejscowych nie wykorzystał w 26 minucie Jakub Smura, który strzelił z bliskiej odległości tuż obok bramki. Podopieczni Jarosława Feciucha objęli prowadzenie w 28 minucie po kapitalnym uderzeniu Krystiana Feciucha. Gospodarze próbowali doprowadzić do wyrównania, ale ponownie czujny w bramce Damian Zamiar. Do przerwy jednobramkowe prowadzenie Naszej drużyny. Po zmianie stron Lubuszanin osiągnął przewagę. W 70 minucie Michał Wawszczak w sytuacji sam na sam z Jerzym Kuchnickim strzelił w poprzeczkę. Składna akcja w 78 minucie precyzyjne  podanie od Jakuba Budzynia na gola zamienił wprowadzony za Michała Wawszczaka, Dominik Drzewiecki. W końcówce gospodarze nie byli już tak aktywni. Podopieczni Jarosława Feciucha kontrolowali grę i odnieśli zwycięstwo na trudnym terenie. Po spotkaniu trener gospodarzy Paweł Kowal nie chciał skomentować meczu natomiast trener Lubuszanina był bardzo zadowolony, że zespół zrealizował przedmeczowe założenia w 100 procentach.