Betclic 2. Liga: Pogoń – ŁKS II 2:0

0 3

W 14. kolejce Betclic 2. Ligi piłkarze rezerw ŁKS-u przegrali na wyjeździe 0:2 z niepokonaną w tym sezonie Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Trzecia w tabeli przed 14. kolejką Betclic 2. Ligi Pogoń Grodzisk Mazowiecki jest jedyną jeszcze niepokonaną drużyną na tym poziomie rozgrywkowym, a przed własną publicznością nie przegrała już 20 ligowych spotkań, więc siłą rzeczy była faworytem. I chociaż gospodarze zgarnęli komplet punktów i tym razem, ełkaesiacy zwłaszcza przed przerwą zaprezentowali się z dobrej strony.

Łukasz Grochala | Cyfrasport

W pierwszej połowie łodzianie potrafili uzyskać przewagę w środkowej strefie boiska i kilkukrotnie zepchnęli rywala do defensywy, niestety nie zdołali tego dobrego fragmentu spotkania spuentować golem, co zemściło się na naszych piłkarzach w końcówce pierwszej połowy, gdy Huberta Idasiaka pokonał Kamil Odolak. Po zmianie stron więcej z gry mieli gospodarze, a wynik ustalił autor pierwszej bramki, znów niedługo przed końcowym gwizdkiem.

Piłkarze rezerw ŁKS-u przegrali z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 0:2. Na szczęście już za trzy dni kolejna szansa. Zaległy mecz 13. kolejki Betclic 2. Ligi, w którym łodzianie zmierzą się z Olimpią Elbląg na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla, odbędzie się w środę 23 października.

14. kolejka Betclic 2. Ligi | Pogoń Grodzisk Mazowiecki – ŁKS II Łódź 2:0 (1:0)

• Bramki: 1:0 Kamil Odolak (45), 2:0 Kamil Odolak (82)
  • Żółte kartki: Ślęzak (ŁKS II)
  • Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)

Składy:

• Pogoń: Dmytro Sydorenko – Jakub Apolinarski, Kacper Łoś, Aleksander Gajgier, Karol Noiszewski, Nikodem Niski, Damian Jaroń, Matheus Dias, Kacper Sommerfeld, Jakub Lis, Kamil Odolak. Trener: Marcin Sasal.
  • ŁKS II: Hubert Idasiak – Aleksander Pawlak, Krzysztof Fałowski, Aleksander Ślęzak, Mateusz Książek, Mikołaj Lipień (73, Patryk Grabowski), Yuya Kamon, Jakub Pawłowski, Aleksander Iwańczyk (83, Maksymilian Rozwandowicz), Lamine Coulibaly (67, Marcel Wszołek), Alan Siwek (67, Kacper Popławski). Trener: Konrad Gerega.

Artykuł Betclic 2. Liga: Pogoń – ŁKS II 2:0 pochodzi z serwisu ŁKS Łódź - oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.