Brąz legionistek na MMŚ

0 11
W Aleksandrii w Egipcie rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w pięcioboju nowoczesnym, w których wzięło udzial czworo zawodników Legii Warszawa. Legioniści rywalizację rozpoczęli od startu sztafet kobiecych, w których Małgorzata Karbownik oraz Maja Biernacka zajęły 4. miejsce, ze stratą 24 pkt. do brązowych medalistek - Chinek. Trzy legionistki awansowały do finału, z kolei Franciszek Dubrawski zakończył rywalizację na etapie kwalifikacji - w swojej grupie eliminacyjnej (B) zajął miejsce 18. Legionista najlepiej spisał się na torze przeszkód, zajmując 5. miejsce w tej konkurencji (z czasem), w pływaniu był dziewiąty (2:05.08 min.), ale słabszy wynik w laser-run (24. miejsce z czasem 12:40.13 min.) sprawił, że zabrakło dla niego miejsca w finale.