Po meczach biało-czerwonych

0 4

Piłkarz ŁKS-u, Kelechukwu Ibe-Torti, zagrał w meczu reprezentacji Polski do lat 20 z Czechami, a dwóch innych ełkaesiaków – Aleksander Bobek i Mateusz Kowalczyk – świętowało z drużyną do lat 19 awans do mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej.

Reprezentacji Polski do lat 20 przegrała w meczu Elite League z rówieśnikami z Czech 0:1. Wśród wybrańców selekcjonera Miłosza Stępińskiego na to spotkanie znalazł się zawodnik ŁKS-u – Kelechukwu Ibe-Torti. Kelly wszedł na murawę po przerwie i zaliczył w sumie 45 minut. Drugi z naszych piłkarzy, czyli Jan Kuźma (w rundzie wiosennej przebywa na wypożyczeniu w drugoligowym Górniku Polkowice), który również otrzymał powołanie, tym razem nie pojawił się na boisku.

W lepszych humorach od starszych kolegów, zakończyli tę przerwę reprezentacyjną podopieczni trenera Marcina Brosza. Reprezentacja Polski do lat 19, w kadrze której znalazło się dwóch piłkarzy ŁKS-u – Aleksander Bobek i Mateusz Kowalczyk – zremisowała z Izraelem (1:1), pokonała Łotwę (3:0) i podzieliła się punktami z Serbią (2:2), dzięki czemu wygrała rozgrywany w naszym kraju turniej II rundy eliminacji do mistrzostw Europy. Ełkaesiacy tym razem nie wystąpili w meczach.

The post Po meczach biało-czerwonych appeared first on ŁKS Łódź - oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.