Lechici w kadrach – październik 2021 (występ czterech piłkarzy)

0 5

W dniach 8-12 października szansę gry w swoich reprezentacjach może otrzymać łącznie pięciu zawodników Lecha Poznań trenujących i występujących na co dzień w pierwszym zespole Kolejorza.

Piątek, 8 października

Po godzinie 20:00 na Węgrzech odbył się mecz w ramach eliminacji MME U-21. Jakub Kamiński rozegrał całe spotkanie, Michał Skóraś opuścił boisko w 89 minucie za 2 żółtą kartkę, a Filip Marchwiński został zdjęty w doliczonym czasie gry. Biało-czerwoni tylko zremisowali 2:2 tracąc bramkę w doliczonym czasie po fatalnym błędzie bramkarza Filipa Majchrowicza.

Tego samego dnia o godzinie 20:45 odbyło się spotkanie Rosja – Słowacja w ramach kwalifikacji Mistrzostw Świata. Słowacy przegrali w Kazaniu 0:1, przez 90 minut na środku obrony zagrał Lubomir Satka.

Sobota, 9 października

Już o 18:00 kadra Gruzji w Batumi podejmowała Grecję. W spotkaniu kwalifikacji do mundialu nie zagrał Nika Kvekveskiri, który przegrany mecz 0:2 obejrzał z ławki.

Poniedziałek, 11 października

W poniedziałek drugi październikowy mecz na wyjeździe czeka Słowaków. Kadra Lubomira Satki o 20:45 zmierzy się z Chorwacją.

Wtorek, 12 października

Tego dnia już o godzinie 16:30 kadra Polski U-21 podejmie w eMME reprezentację San Marino. We wtorek zagrać może Jakub Kamiński, Filip Marchwiński i Michał Skóraś. Wieczorem Gruzja z Niką Kvekveskiri zaprezentuje się w Kosowie.

Podopieczni Macieja Skorży po drugiej jesiennej przerwie na kadrę powrócą do gry w niedzielę, 17 października. Tego dnia o godzinie 17:30 ekipa Kolejorza zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa.