Piłka nożna

LE: Wygrane Napoli i Spartaka, remis Leicester

0 4
Najbliższy rywal Legii Warszawa w Lidze Europy, SSC Napoli kontynuuje serię ligowych zwycięstw. W 7. kolejce zespół z Neapolu wygrał na wyjeździe z ACF Fiorentina 2-1. Dodatkowo, w 38. minucie Lorenzo Insigne nie wykorzystał rzutu karnego - Bartłomiej Drągowski obronił. Napoli prowadzi w tabeli Serie A z kompletem wygranych meczów. Zwycięstwo zanotował również Spartak Moskwa, który w spotkaniu 10. kolejki rosyjskiej ekstraklasy wygrał z Achmatem Grozny 1-0. Ponadto, w 68. minucie Zielimchan Bakajew nie wykorzystał rzutu karnego. Spartak ma na swoim koncie 16 punktów i zajmuje 7. miejsce w tabeli. Z kolei Leicester City FC zremisował 2-2 w meczu 7. kolejki angielskiej Premier League z Crystal Palace FC. Leicester zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów.