Polonia remisuje z Pogonią po dramatycznej końcówce

0 16

Po bardzo emocjonującym spotkaniu, Polonia Warszawa zremisowała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 3:3. Pierwsze minuty meczu, to dynamiczne tempo gry z obu stron, ale brakowało konkretów w postaci strzałów na bramkę. W 7 minucie pierwszą groźną akcję przeprowadziła Pogoń. Po dalekim wykopie Sebastiana Przyrowskiego piłkę przed naszym polem karnym przejął rozpędzony Bartłomiej Urbański, który będąc już w naszej szesnastce próbował odegrać futbolówkę do dobrze ustawionego pomocnika Pogoni, ale dobrze interweniujący w powietrzu Eryk Mikołajewski, wybił piłkę...

Post Polonia remisuje z Pogonią po dramatycznej końcówce pojawił się poraz pierwszy w Polonia Warszawa online | Czarne Koszule | KSP | Konwiktorska 6 | 1911.