Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – Skalnik Sulejów

0 8

W sobotę rezerwy ŁKS-u po raz ostatni powalczą o ligowe punkty w rundzie jesiennej. Do ośrodka przy ul. Minerskiej przyjedzie Skalnik Sulejów, czyli beniaminek IV ligi, który obecnie zajmuje 13. miejsce w tabeli.

Po emocjonującym spotkaniu w Kwiatkowicach, które ŁKS wygrał 1:0 po przepięknej bramce Aleksandra Ślęzaka, ełkaesiakom do rozegrania pozostały dwa mecze. W sobotę podopieczni Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera zakończą ligowe zmagania w tym roku starciem ze Skalnikiem Sulejów. Po tym spotkaniu czekać ich jeszcze będzie mecz V rundy Okręgowego Pucharu Polski, w którym zmierzą się z trzecioligowym Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Skalnik Sulejów czyli beniaminek IV ligi zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Gracze z Sulejowa, podobnie jak ełkaesiacy, w środę rozegrali swój mecz ligowy. Skalnik przegrał na własnym boisku 0:1 po bramce straconej w ostatnich minutach spotkania. Po raz ostatni Skalnik wygrał w minioną sobotę, kiedy tna boisku w Zduńskiej Woli wygrał z Pogonią 1:0.

Żaden z zawodników łódzkiej drużyny nie pauzuje z powodu nadmiaru żółtych kartek, lecz pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Tadeja Vidmajera, który w meczu z LKS-em Kwiatkowice opuścił boisko jeszcze w pierwszej połowie. Mecz ze Skalnikiem Sulejów odbędzie się w sobotę, a pierwszy gwizdek rozbrzmi o godz. 11.

Autor: Mateusz Żegota

The post Zapowiedź meczu ŁKS II Łódź – Skalnik Sulejów appeared first on ŁKS Łódź - oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.