Znów wykolejeni, na ziemię sprowadzeni. Jagiellonia – Lech 2:1

0 4

O godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Słonecznej 1 w Białymstoku, początek meczu 7. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021, pomiędzy zespołem Jagiellonii Białystok a drużyną Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego meczowego raportu na żywo z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

Przed meczem Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (17.10.2020):

Raport NA ŻYWO z wydarzeń na boisku:

Aby widzieć wprowadzane przez nas zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

1 – 15 minuta

2 min. – Nerwowy początek Lecha. Zła interwencja Bednarka, która mogła skończyć się golem.
3 min. – 1:0 dla Jagiellonii. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, błąd Modera w kryciu i gospodarze wychodzą na prowadzenie.

6 min. – Fatalnie rozpoczął się ten mecz. Lech mający ogromne problemy na środku obrony stracił bramkę już na początku. 10 kolejny mecz w Białymstoku bez wygranej?
9 min. – GOOOOOOOOOOL!!! JAKUB KAMIŃSKI! ładna akcja środkiem pola, do siatki lewą nogą trafił Kamiński! Dużą robotę przy tej bramce zrobił Puchacz.
10 min. – Po VARze nie ma gola. Spalony.
11 min. – Poza bramkową akcją Lech nic nie gra. Poznaniacy nie bardzo wiedzą co się dzieje, kontuzja Rogne rozbiła cały plan.
14 min. – Makuszewski urwał się obronie i oddał minimalnie niecelny strzał.
15 min. – Dobra akcja Lecha zakończona złym uderzeniem Puchacza.

16 – 30 minuta

18 min. – Dobra interwencja Bednarka. Jagiellonia na razie ma przewagę, lechici grają po prostu słabo.
24 min. – Lech nie istnieje, a tymczasem Jagiellonia powinna zdobyć kolejnego gola. Świetna wrzutka Prikryla z prawej strony, jeden z graczy rywali chybił z paru metrów.
28 min. – Lech nie ma pomysłu na grę. To na razie najsłabszy mecz w tym sezonie.
30 min. – Zawodnicy Jagiellonii grają szybciej od lechitów i szybciej biegają. Poznaniacy mają wyraźne problemy.

31 – 45 minuta

35 min. – Jagiellonia pod względem taktycznym jest bardzo dobrze przygotowana. Gospodarze grają twardo, nieustępliwie, łatwo radzą sobie z lechitami.
36 min. – Moder jest na razie cieniem zawodnika m.in. z kadry. Mnóstwo złych podań i kilka strat. Zmęczony?
41 min. – Kamiński pokręcił Olszewskim na lewej stronie, ale nic to nie dało.
45 min. – Nie jest dobrze, lechitom nic dziś nie wychodzi.

46 – 60 minuta

50 min. – Strzał Ramireza z wolnego sparował Steinbors.
51 min. – Szykuje się połowa w której Lech będzie bił głową w mur. Może uda się szybko wyrównać.
55 min. – Nie ma dziś jakości w żadnej formacji.
56 min. – Teraz dobra główka Kamińskiego, jednak i tak był spalony.
60 min. – Po przerwie Lech prowadzi grę tylko co z tego? Nadal nie ma groźnych strzałów.

61 – 75 minuta

66 min. – Płaski strzał Tiby wyłapał Steinbors.
67 min. – Kamiński w akcji na lewej stronie zgubił piłkę i jeszcze zarobił kartkę.
68 min. – Po meczu. 2:0 dla Jagiellonii. Makuszewski w sytuacji 1 na 1 zdobył gola, błąd popełnił Dejewski.
72 min. – Lech z taką grą nie może się podnieść. Nic nie gra od początku, dramatyczny występ.

76 – 90 minuta

80 min. – Karny po faulu na Tibie i po VARze.
82 min. – Moder pewnie trafia. Już tylko 2:1 dla Jagi.

84 min. – Dobra główka Tiby po wrzutce Kravetsa. Broni Steinbors.
86 min. – Jeszcze jest czas na remis. Przy jeszcze niedawnym stanie 0:2 nie byłby to zły wynik.
89 min. – Coraz mniej czasu. Lech nie jest dziś sobą, brakuje jakości, może jakoś się uda.
90+2 min. – Była szansa. Niestety Tiba stracił piłkę w polu karnym.
90+5 min. – Koniec. Lech znów wykolejony, 10 kolejny mecz w Białymstoku bez wygranej.

7. kolejka PKO Ekstraklasy 2020/2021, sobota, 17 października, godz. 20:00
Jagiellonia Białystok – KKS Lech Poznań 2:1 (1:0)

Bramki: 3.Romanchuk 67.Makuszewski – 82.Moder – k.

Asysty: 1:2 – bez asysty

Żółte kartki: Runje, Steinbors – Puchacz, Kamiński

Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

Widzów: (bez udziału publiczności)

Jagiellonia: Steinbors – Olszewski, Tiru, Runje, Bodvarsson – Romanchuk, Pospisil – Makuszewski (70.Mystkowski), Lopez (46.Cernych), Prikryl (70.Twardek) – Imaz (89.Augustyn).

Rezerwowi: Węglarz, Augustyn, Wyjadłowski, Twardek, Toporkiewicz, Bida, Mystkowski, Sobczak, Cernych.

Lech: Bednarek – Czerwiński, Satka, Dejewski, Kravets – Tiba, Moder – Kamiński (77.Kacharava), Ramirez (77.Marchwiński), Puchacz (62.Skóraś) – Ishak.