0:0 to za mało, by nas dziś zadowalało. Lech – Pogoń 0:0

0 5

O godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 w Poznaniu, początek meczu 32. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, pomiędzy drużyną Lecha Poznań a zespołem Pogoni Szczecin. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO! z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

Przed meczem Lech Poznań – Pogoń Szczecin (24.06.2020)

Raport NA ŻYWO z wydarzeń na boisku:

Aby widzieć wprowadzane przez nas zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

1 – 15 minuta

1 min. – Zaczęli. Dziś w „Oko na grę” obserwowany jest Marchwiński.
2 min. – Świetna akcja Lecha środkiem, przedzierał się Marchwiński, jednak zwlekał ze strzałem tracąc piłkę.
4 min. – Pierwszy korner dla Pogoni. Bez zagrożenia.
10 min. – Pogoń gra na razie o wiele lepiej w ofensywie niż 9 czerwca.
13 min. – Złe podanie Muhara zapoczątkowało akcję Pogoni. Na szczęście zmarnowaną.

16 – 30 minuta

16 min. – Prostopadłe podanie Tiby do którego nie doszedł Gytkjaer.
18 min. – Płaski strzał Ramireza minął bramkę.

24 min. – Van der Hart pomylił się przy rzucie rożnym. Bez konsekwencji.
25 min. – Muhar nagrodzony brawami przez kibiców z IV za dobrą interwencję.
30 min. – Lech nie może się dziś przedostać środkiem pola. Pogoń jest nieźle zorganizowana.

31 – 45 minuta

31 min. – Strzał Tiby z około 25 metrów podsumował pierwsze pół godziny w wykonaniu Kolejorza.
32 min. – Uffff. Po mocnym strzale z lewej strony pola karnego piłka minęła naszą bramkę.
35 min. – Ostatnie minuty dla Pogoni. Znów problemy Lecha na prawej stronie, podanie wyłapał Van der Hart.
38 min. – Piłkę po strzale Frączczaka z wolnego wyłapał Van der Hart. Lech ma problemy.
40 min. – Znowu. I znowu akcja Pogoni stroną na której broni Gumny.
40 min. – A teraz Lech! Nikt nie skorzystał z podania z prawej strony.

Oczywiście: STRZELONE gole w II połowie: 38 z 57

46 – 60 minuta

49 min. – Kontra Pogoni środkiem pola zakończona złym strzałem Żurawskiego.
51 min. – Odpowiedź Lecha. Stipicia wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.

58 min. – Poza już 3 zmianami w tym kwadransie niewiele się dzieje.

61 – 75 minuta

62 min – Sędzia co chwilę odgwizduje jakieś faule. Na trybunach irytacja i złość. Na boisku nadal nuda.
67 min – Ostatnie minuty dla Lecha. Najpierw strzał z ostrego kąta zablokował Stipicia, po chwili piłkę szczęśliwe wybili obrońcy.
69 min. – Coraz bliżej! Najpierw strzał Puchacza zablokowany, za chwilę Kostevych uderzył nad bramką.
71 min. – Puchacz urwał się prawą stroną po czym zepsuł akcję złym uderzeniem.
75 min. – Dziś skuteczność Lecha stoi na bardzo słabym poziomie.

76 – 90 minuta

82 min. – Lech dominuje, atakuje i nic. Poznaniacy zmarnowali w ciągu kilkudziesięciu sekund 2 dobre sytuacje.
86 min. – Coraz mniej czasu. Pogoń tylko się broni, ale poznaniakom ciężko się gra.
89 min. – Zmarnowana kontra przez Timura. Wielka szkoda.
90+2 min. – Lech ciągle napiera. Pogoń nie ma już sił.
90+5 min. – Niestety. 0:0.

32. kolejka PKO Ekstraklasy 2019/2020, środa, 24 czerwca, godz. 20:30
KKS Lech Poznań – MKS Pogoń Szczecin 0:0 (0:0)

Żółte kartki: Crnomarković, Gytkajer, Gummy – Frączczak, Kowalczyk, Matynia

Sędzia: Wojciech Myć (Lublin)

Widzów: 5113

Lech: Van der Hart – Gumny, Satka, Crnomarković, Kostevych – Muhar (57.Kamiński), Tiba – Jóźwiak (59.Puchacz), Marchwiński, Ramirez (83.Zhamaletdinov) – Gytkjaer.

Rezerwowi: Mleczko, Butko, Skrzypczak, Dejewski, Puchacz, Kamiński, Letniowski, Skóraś, Zhamaledinov.

Pogoń: Stipica – Bartkowski, Zech, Kostas, Matynia – Dąbrowski (58.Drygas), Podstawski – Stec, Żurawski (53.Listkowski), Kowalczyk – Frączczak (72.Cibicki).

Rezerwowi: Bursztyn, Malec, Nunes, Smoliński, Drygas, Listkowski, Manias, Cibicki, Turski.