Raport z wypożyczeń | 3-4 sierpnia

0 4

Czterech zawodników wypożyczonych z Łódzkiego Klubu Sportowego do innych zespołów w miniony weekend rozegrało mecze na poziomie drugiej oraz trzeciej ligi.

Oskar Koprowski zaliczył kolejne pełne 90 minut w przegranym 2:0 spotkaniu Gryfa Wejherowo z GKS-em Katowice. Defensor dodatkowo obejrzał żółtą kartkę.

Pomocnik Jakub Romanowicz przebywał na boisku przez 2 minuty w zremisowanym 0:0 meczu Pogoni Siedlce z Resovią Rzeszów. Popularny „Siara” w 88. minucie zmienił na boisku Kacpra Skibickiego.

90 minut w spotkaniu 1. kolejki grupy II trzeciej ligi pomiędzy Unią Janikowo a Bałtykiem Gdynia zanotował Michał Brudnicki. Nasz golkiper zachował czyste konto, a jego zespół wygrał pewnie 3:0.

7 minut i żółta kartka to bilans Mikołaja Maschery w swoim debiutanckim występie w Kotwicy Kołobrzeg. Jego drużyna pokonała Jarotę Jarocin 4:2, a „Miki” w 83. minucie spotkania zastąpił na placu gry Przemysława Czerwińskiego.

• Mikołaj Maschera (Kotwica Kołobrzeg – Jarota Jarocin 4:2): 7 minut i żółta kartka

The post Raport z wypożyczeń | 3-4 sierpnia appeared first on ŁKS Łódź - oficjalna strona dwukrotnego Mistrza Polski.