Piłka nożna

Passa piłkarzy Lubuszanina przerwana

0 4

Szkoda straconych punktów

Passa piłkarzy Lubuszanina, 17 meczów bez porażki, została przerwana w środę w Ostrowie Wielkopolskim.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka 2:0 (0:0)

Skład Lubuszanina Trzcianka: Wojciech Olesiński - Radosław Barabasz, Mateusz Bany, Dawid Zieliński, Dariusz Juracki, Jakub Czapliński, Łukasz Cyruk (70' Wojciech Szwedek), Kacper Grygier (62' Orlando Kpassa), Paweł Iwanicki, Guilherme (46' Mikołaj Łuczak), Paweł Wicher

Podopieczni trenera Jarosława Feciucha do przerwy remisowali 0:0. Swoje okazje w pierwszych 45 minutach mieli Paweł Wicher sam na sam z bramkarzem i Radosław Barabasz, strzał w okienko obronił bramkarz gospodarzy. Po zmianie stron dwa gole dla miejscowych. W 50 minucie trafienie z rzutu wolnego autorstwa Michała Giecza. Wynik meczu ustalił w 89 minucie Mateusz Ziemiański. Ostrowianie z pewnością uradowani z końcowego wyniku natomiast Lubuszanin niepocieszony bo oprócz niespodziewanej porażki stracił fotel lidera.