Szermierka
Dodaj wiadomość
W skrócie

Szermierka: Legia drużynowym mistrzem Polski w szpadzie!

0
Szpadziści Legii Warszawa wywalczyli złoty medal drużynowych mistrzostw Polski, które zakończyły się w Katowicach. Legioniści pokonali w finale AZS AWF Kraków 35-19. Nasi szpadziści występowali w składzie: Seweryn Brzozowski, Artiom Gripas, Tomasz Szczepanowski i Rafał Szwalbe. W indywidualnych mistrzostwach Polski najwyżej z legionistów sklasyfikowany został Tomasz Szczepanowski, który był ósmy.

Comments

Комментарии для сайта Cackle
Загрузка...

More news:

Read on Sportsweek.org:

Warszawskie Centrum Karate

Inne sporty

Sponsored