Koszykówka

Koszykówka. Mateusz Ponitka wrócił do gry! Pierwsze minuty na parkiecie, pierwsze punkty i... straty. Polak z nowym kolegą w klubie. Z NBA!

0 144

Kapitan koszykarskiej reprezentacji Polski - Mateusz Ponitka ponownie na parkiecie. Po prawie miesięcznej przerwie, spowodowanej kontuzją barku, zawodnik Partizan Mozzart Bet Belgrad, wrócił do gry. Za sobą ma już udział w dwóch meczach - wygranym w rozgrywkach Euroligi, z Fenerbahce Beko Stambuł (85:84) i przegranym w lidze AdmiralBet ABA, z bośniackim KK Igokea Laktasi (89:91). W serbskiej drużynie, prowadzonej przez znanego trenera Želimira „Željko” Obradovica, pojawił się nowy zawodnik - Brazylijczyk Bruno Correa Fernandes Caboclo, który ma za sobą 7 lat spędzonych w NBA (Toronto Raptors, Sacramento Kings, Memphis Grizzlies, Houston Rockets)!