Světový pohár v Karlových Varech ozářily triatlonové superhvězdy! Zvítězili Francouz Vincent Luis a Bermuďanka Flora Duffyová – Sportsweek.org
Triatlon
Přidat novinku
Zprávy

0 6

Česko má za sebou největší triatlonový víkend v historii. Na start závodu Světového poháru se v Karlových Varech v neděli 13. září postavili nejlepší triatlonisté planety. Pozici favorita potvrdil na CITY TRIATHLONU Karlovy Vary Francouz Vincent Luis, který jen o týden dřív získal titul mistra světa. V závodě žen byla nejrychlejší dvojnásobná mistryně světa Flora Duffyová. Z českých reprezentantů si nejlépe vedli Petra Kuříková na 12. příčce a František Linduška na 29. místě.