Chyběla nám agresivita, s jakou jsme hráli proti Spartě, vysvětloval porážku Stronati – Sportsweek.org
Stručně

0 3

Na konci prvního poločasu se stoper Baníku Patrizio Stronati dostal do velké šance hlavou, ve druhém poločase parádní střelou přes hlavu dokonce poslal balon do branky Slovácka. Ani jedna situace ale nakonec gólová nebyla, protože obě situace skončily ofsajdovým postavením spoluhráčů. Baník doma v dohrávce 8. kola podlehl v souboji o čtvrtou příčku Slovácku 1:2. „Brali jsme tu dohrávku jako zápas k dobru v tabulce, ale nezvládli jsme to. Slovácko nám uteklo na pět bodů, což je špatně a mrzí nás to," litoval Stronati.