Soutěž smíšených skokanských družstev na MS opět vyhráli Němci, Češi skončili devátí
0
13
Němečtí skokani na lyžích vyhráli na mistrovství světa i třetí týmovou soutěž. Po triumfech mužského a ženského družstva obhájili titul v závodu smíšených čtveřic. Markus Eisenbichler, jenž zvítězil i v individuálním závodu na velkém můstku, tak získal v Seefeldu třetí zlato. Čeští reprezentanti obsadili deváté místo a do finálového druhého kola se neprobojovali.

