Mistry světa ve skocích družstev jsou Němci. Češi skončili osmí
Němci suverénně vyhráli soutěž družstev skokanů na lyžích na mistrovství světa v Seefeldu a z titulu se radují po osmnácti letech. Kvarteto českých reprezentantů Roman Koudelka, Viktor Polášek, Čestmír Kožíšek a Tomáš Vančura skončilo osmé, o místo horší než předloni v Lahti.
- Další články k tématu:
- Velký můstek na MS patří Němcům, Koudelka a Polášek ve třetí desítce

