Vítková dostala svou medaili: Krásná! Málem mi přimrzla k zubům
PŘÍMO Z PCHJONGČCHANGU | Sundala si čepici Raškovku a ve velké zimě si vychutnala ten pocit stát na stupních vítězů s olympijskou medailí. Biatlonistka Veronika Vítková si svůj bronz ze sobotního sprintu přebrala na Olympic Plaza v Pchjongčchangu přesně 50 let poté, co skokan na lyžích ve své originální čapce vyhrál první české zimní zlato na Hrách v Grenbolu. „Takhle jsem se nad tím ani nezamýšlela, ale vlastně je to tak. Je to pěkný,“ usmála se Vítková.

