OLYMPIJSKÝ SOUHRN: Česko dnes opět bez medaile. Slovenští hokejisté porazili největšího favorita – Sportsweek.org
Severská kombinace
Přidat novinku
Stručně

0

Prudké poryvy větru opět pořádně zamíchaly programem olympijských her v Pchjongčchangu. Na trať vůbec nevyjely slalomářky a organizátoři později zrušili i vytrvalostní závod biatlonistek. Odložený byl i začátek závodu v severské kombinaci na středním můstku. Rychlobruslařka Karolína Erbanová při svém prvním startu v Koreji skončila sedmá v závodě na 1000 m. Začal také hokejový turnaj. Největší favorit - tým pod hlavičkou Olympijských sportovců z Ruska překvapivě prohrál se Slovenskem 2:3. Slovinsko porazilo 3:2 v prodloužení USA.