Derby je naše! Deváťáci v přestřelce porazili Zlín, rozhodli v poslední sekundě – Sportsweek.org
Lední hokej
Přidat novinku
Zprávy

Derby je naše! Deváťáci v přestřelce porazili Zlín, rozhodli v poslední sekundě

0 0
Helena Hegeďová - Základní část Extraligy 9. tříd se přehoupla do své druhé poloviny, což znamená, že na řadu přišly odvety. Vsetínští se tedy vydali do Zlína, na led jediného celku, který doposud v letošní sezoně porazili. A ač nebyli favoritem, podařilo se jim zvítězit i tentokrát. Po bezbrankové první třetině následovala gólová smršť, kdy během necelých třech minut ve druhé části zápasu padly čtyři góly. Vyrovnaný stav ale panoval i nadále, skóre bylo 2:2. Ve třetím dějství skóroval každý celek ještě jednou a šlo se do prodloužení. V nastaveném čase vsetínští deváťáci zažili radost z vítězného gólu hned dvakrát - poprvé, když se Erik Hajdu trefil v poslední sekundě, a podruhé, když sudí po krátké odmlce potvrdil, že branka opravdu platí a bylo jí dosaženo ještě před sirénou.