Semifinále LD pokračuje dál. Valachy ve třetím zápase zradilo zakončení – Sportsweek.org
Lední hokej
Přidat novinku
Zprávy

Semifinále LD pokračuje dál. Valachy ve třetím zápase zradilo zakončení

0 0

Helena Hegeďová - Do třetího utkání šli Valaši za vedení 2:0 na zápasy a mohli tak semifinálovou sérii ukončit. Že to ale nebude tak jednoduché se přesvědčili hned zkraje zápasu. Soupeř byl důrazný, předváděl svou tvrdou hru a v závěru první třetiny se dostal do dvoubrankového vedení. Ve druhém dějství domácí ještě jeden gól přidali, naději pro Valachy však v posledních sekundách před sirénou vykřesal Jakub Elich. Bylo to opět o dva góly. Vsetínští měli po celou dobu spoustu šancí, ale v zakončení to vázlo. Tvrdá hra navíc znamenala výrazný počet trestných minut na obou stranách - statistika hovoří o 17 menších trestech pro domácí a 14 pro hosty. Wolves právě v přesilovce 4 na 3 přidali svou čtvrtou branku v zápase a potvrdili snížení v sérii. Utkání druhé semifinálové dvojice se hrálo na ledě Havlíčkova Brodu, kde domácí Bruslaři vyhráli v prodloužení, ujali se vedení v sérii a jsou krok od finále.