Juniorka ve čtvrtém zápase přetlačila Meteor a postupuje do semifinále! – Sportsweek.org
Lední hokej
Přidat novinku
Zprávy

Juniorka ve čtvrtém zápase přetlačila Meteor a postupuje do semifinále!

0 0

Helena Hegeďová - Vstup do utkání se Valachům po herní stránce povedl, jenže hned z prvního protiútoku inkasovali a domácí Třemošná tak otevřela skóre zápasu. Času ale bylo dost a vsetínští junioři si ještě do sirény vytvořili dvoubrankový náskok. Ve druhé třetině ovšem přišla pro VHK další rána, když domácí kapitán Krasanovský ujel ve vlastním oslabení a překonal jinak skvělého Pavlíčka ve vsetínské bráně. Jednobrankový náskok ale Vsetínu stačil. Junioři si ve třetí třetině výsledek pohlídali a přidali ještě trefu do prázdné brány. Po vítězství 4:2 ve čtvrtém zápas tak postupují do semifinále, kde narazí Chomutov.