Utkání plné zvratů přineslo Vsetínu druhý semifinálový bod, série pokračuje v neděli na ledě Dukly – Sportsweek.org
Lední hokej
Přidat novinku
Zprávy

0 0

Jan Tajzler - Semifinálová série mezi Jihlavou a Vsetínem se přesunula k víkendovým zápasům na Vysočinu. Valaši se už po 1. minutě dostali do vedení, ale v průběhu úvodního dějství se skóre rychle otočilo na stranu Dukly, aby ještě před první přestávkou dokázali Vsetínští srovnat. Klíčovým faktorem opět byly hry ve speciálních formacích. Vsacané těžili z lotyšské spolupráce v nově složené čtvrté formaci vedoucí branku při vlastním oslabení. Aktivní Dukla však na startu třetího dějství srovnala, ovšem poslední slovo měl vsetínský Luboš Rob v přesilové hře, a tak se mužstvo z Valašska ujímá v sérii vedení 2:1 na zápasy. Čtvrtý zápas je na programu v neděli od 16:30 v pelhřimovském azylu Dukly.