Dorost se ujímá vedení v semifinále, Němec srazil Plzeň hattrickem – Sportsweek.org
Lední hokej
Přidat novinku
Zprávy

Dorost se ujímá vedení v semifinále, Němec srazil Plzeň hattrickem

0 0

Helena Hegeďová - Valaši zachytili začátek prvního semifinálové zápasu, když využili přesilovou hru dvě sekundy před jejím koncem. Trestu soupeře však využili i Wolves, a to v poslední minutě první třetiny, a tak se šlo do kabin za vyrovnaného stavu. Stejně tomu bylo i po druhé a třetí třetině, kdy se v obou případech dostala Plzeň do vedení a Adam Němec vyrovnal. O vítězovi a zisku prvního bodu tak rozhodlo až prodloužení, v kterém Němec završil hattrick a vystřelil tak Vsetínu vedení v sérii. Druhé utkání se hraje hned zítra, ve čtvtrek 21. 3. od 16:30 na Lapači.

Ve druhé sérii soupeří Piráti Chomutov s Havlíčkovým Brodem. První bod překvapivě urvali Bruslaři, kteří duel otočili v 54. minutě.