Zlínu opět nevyšla třetí třetina, Kometa strhla výhru na svou stranu – Sportsweek.org
Lední hokej
Přidat novinku
Zprávy

Zlínu opět nevyšla třetí třetina, Kometa strhla výhru na svou stranu

0 1

Zlin Press - Roman Ordelt - Článek aktualizujeme. Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v přípravném domácím zápase s Kometou Brno 1:2. Svěřenci Antonína Stavjani se představili naposledy před startem extraligy zlínským fanouškům, neboť ještě odehrají tři zápasy ve venkovním prostředí. Berani se podobně jako v úterý v duelu s Olomoucí dostali do vedení, nicméně soupeř ve třetí třetině obrátil vývoj utkání ve svůj prospěch. Jediný gól vstřelil ve 33. minutě Antonín Honejsek. Při zápase byl úspěšně otestován video systém tzv. trenérské výzvy (Coach´s Challenge), který bude oficiálně spuštěn na všech extraligových stadionech od nastávající sezony.