Úspěšný vstup do přípravy! Drama s Trenčínem rozsekl dvougólový Procházka – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

Úspěšný vstup do přípravy! Drama s Trenčínem rozsekl dvougólový Procházka

0 2

Tomáš Kopecký, Kristýna Zigmundová - Pět měsíců. Tak dlouho si na vsetínském Lapači museli diváci počkat na to, až A-tým opět vyjede k ostrému zápasu. Na úvod přípravy si nevybrali Valaši vůbec lehkého soupeře, do cesty se jim postavil extraligový Trenčín. A Vsetín svou úlohu zvládl. Velkou měrou se o to zapříčinily nové posily Martin Procházka a Branislav Rehuš. První jmenovaný dvakrát skóroval, přičemž jeho gól z 55. minuty za stavu 3:3 byl nakonec vítězný. Rehuš si zase připsal tři asistence. Duel byl dlouho vyrovnaný, ve třetí třetině však Vsetín výrazně přitlačil a vysloužil si rozhodující gól, na který hosté nedokázali zareagovat, a to ani při závěrečné power-play.