Přidat novinku
Zprávy

Vsetín první mečbol nevyužil, série se vrací do Prostějova

0 0

Jan Tajzler, Helena Hegeďová - Valaši v pátém utkání čtvrtfinálové série toužili stvrdit postup a ukončit vypjaté boje s prostějovskými Jestřáby. Na hře Valachů byl jejich záměr znát, prakticky po většinu průběhu utkání si tvořili herní převahu, jenže branky stříleli Jestřábi. Skóre otevřel hostují Račuk, ve druhé třetině pak Jestřábi dokázali z minima vytěžit maximum, když se prosadil Prokeš. Vsetín se dostal do kýženého kontaktu zásluhou Tepera. Ovšem zlomovou chvíli zápasu se ukázal být závěr druhé třetiny, kdy rozhodčí poslali Valachy do tří a nabídnutou početní výhodu zužitkoval Starý. Když pak na začátku třetí třetiny udeřil podruhé v utkání Račuk, mohli se Jestřábi maximálně soustředit na obranu svého pracně vybudovaného náskoku. Série se tak nyní vrací za stavu 3:2 pro Vsetín do Prostějova, hraje se v neděli od 17:00.