Berani podlehli poprvé v sezoně Bruslařům. K jistotě předkola chybí bod – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

Berani podlehli poprvé v sezoně Bruslařům. K jistotě předkola chybí bod

0 2

Zlin Press - Roman Ordelt - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 50. kola Tipsport extraligy na ledě týmu BK Mladá Boleslav 1:3 a přerušili úspěšnou sérii tří výher v řadě. K pojistce postupu do předkola play off schází jeden bod. Důležitou bitvu o osmé místo začali lépe domácí a v závěru první třetiny se ujali vedení. Středočeši přidali ve 37. minutě druhý gól. Zlínští v závěru druhého dějství dali zásluhou využité přesilové hry kontaktní gól. Mladá Boleslav odmítla zdramatizování utkání hned po druhé pauze, neboť po třiceti vteřinách přidala třetí gól. Kubiš a spol. již nenašli síly na zkorigování nepříznivého stavu a poprvé v sezoně vyšli s Bruslaři bodově naprázdno. Branku zaznamenal Antonín Honejsek. Zlín hraje v předposledním kole základní části v úterý 5. března na ledě Olomouce.