To bylo drama! Vsetín spasil v prodloužení Kucharczyk, Valaši vedou 2:0 – Sportsweek.org
Lední hokej
Přidat novinku
Zprávy

To bylo drama! Vsetín spasil v prodloužení Kucharczyk, Valaši vedou 2:0

0 5

Jan Tajzler, Kristýna Zigmundová - Druhá bitva čtvrtfinálové série mezi Vsetínem a Prostějovem přinesla nervy drásající závěr. Pojďme ale postupně. První třetina skončila na Lapači bez branek, prostějovský nápor otupila opět nedisciplinovanost samotných Jestřábů, Vsetínští však přesilovky nevyužili. Otevření skóre přišlo až v prostředním dějství z hole Karafiáta. Ve třetí třetině využili Valaši zásluhou Tepera přesilovou hru. Prostějov sice snížil, neprůstřelnost Šelepněva trvající přes 113 minut ukončil Kolář. Hanáci v závěru sáhli k power-play, ve kterém hned v úvodu udeřil domácí Pechanec. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale Prostějov během čtyřiašedesáti vteřin srovnal. V prodloužení pak dokázal vsetínský tým spasit Kucharczyk, když svou trefou zajistil Vsetínu vedení 2:0 v sérii, která se nyní bude stěhovat do Prostějova.