Dorostenci mají za sebou další zápas s divokou koncovkou, dobrý start k bodům nepomohl – Sportsweek.org
Lední hokej
Přidat novinku
Zprávy

0 1

Helena Hegeďová - Stejně jako v minulém utkání, tak i v Olomouci se Valaši dostali zkraje první třetiny do vedení. Domácí sice v 15. minutě snížili na 1:2, do kabin se ale šlo za stavu příznivějšího pro mužstvo Vsetína. A jinak tomu nebylo ani po druhé třetině, jelikož v prostředním dějství branka nepadla. Hokejisté obou týmů si tento gólový půst vynahradili ve třetině třetí, kdy padlo celkem 7 branek. Domácí gólman Hořejší lovil puk z branky pouze dvakrát, hostujícího Tkadlece překonala Olomouc čtyřikrát a poslední trefa v čase 59:57 putovala do prázdné vsetínské brány. Nadstavbu rozhodl po necelých třech minutách domácí útočník Zembol.