Vítězná série s Hradcem skončila, Berani vybojovali alespoň bod – Sportsweek.org
Lední hokej
Přidat novinku
Zprávy

Vítězná série s Hradcem skončila, Berani vybojovali alespoň bod

0

Zlin Press - Roman Ordelt - Článek aktualizujeme. Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v předehrávce 34. kola Tipsport extraligy s týmem Mountfield HK Hradec Králové 2:3 po prodloužení a ukončili sérii osmi vítězných zápasů v řadě s Východočechy na domácím ledě. Berani měli do utkání s druhým celkem tabulky úspěšný vstup a již ve 3. minutě se ujali vedení. Hradec zanedlouho vyrovnal a na začátku druhé periody strhl vedení na svou stranu. Zlín bojoval neúnavně až do závěru základní části a deset vteřin před třetí sirénou srovnal krok! Na začátku prodloužení kapitán Ondřej Veselý orazítkoval tyčku a z protiútoku rozhodl Martin Látal. Branky Zlína dali Antonín Honejsek a David Šťastný. Stínem zápasu bylo zranění Honejska a Martina Matějíčka, oba budou zřejmě scházet delší dobu. Zlín hraje v pátek 8. prosince doma s Libercem, začátek v 17:30 hodin.