CPATT – Tintěra obhájil titul mistra – Sportsweek.org
Zprávy

CPATT – Tintěra obhájil titul mistra

0 52

Úspěšným obhájcem titulu na mistrovství Czech Pro-Am Teaching Tour se stal Lukáš Tintěra. V Royal Beroun Golf Clubu vyhrál kategorii učících profesionálů na dvoudenním turnaji, kterého se zúčastnilo celkem 70 hráčů a hráček.

Vítěz zahrál celkem 136 (67-69) a o tři rány porazil Vladimíra Velenského (71-68). Třetí místo obsadil Jan Hejna se 141 údery (70-71). O čtvrtou příčku se po 143 ranách dělili Rudolf Nechanický jr. (72-71) a Jakub Švarc (70-73).

Obhajoba mě těší, a ještě větší radost mám ze skvělého prostředí a kamarádské atmosféry na turnaji,“ řekl vítězný sekretář české PGA, kterému trofej předal prezident organizace Jan Mergl. A nebylo to jediné Tintěrovo prvenství. Profesionál zároveň vyhrál soutěž týmů s amatérem Richardem Kalhousem, když dohromady za dvě kola získali 163 bodů.

Nejlepším v kategorii Apprentice byl Bedřich Petráň, který zahrál 139 ran (69-70), což by v kategorii profesionálů znamenalo dělené 2. místo. Nejlepším amatérem se stal Martin Guth, který získal 80 bodů (38+42).

Jako tradičně následovala po vyhlášení výsledků mistrovství dobročinná tombola, jejíž výtěžek jde letos už desátým rokem na pomoc vážně nemocné Viktorce Mužíkové. Tombolu losovala topmodelka Denisa Dvořáková, vítězka soutěže Elite World Look. První cenu, jeden ze tří dresů hokejové reprezentace, podepsaný Romanem Červenkou, získal bývalý fotbalista Libor Sionko.