Challenge Tour Grand Final – závěrečný turnaj sezóny vyhrál Dán Helligkilde – Sportsweek.org
Zprávy

Challenge Tour Grand Final – závěrečný turnaj sezóny vyhrál Dán Helligkilde

0 4

Euroepan Challenge Tour – Rolex Challenge Tour Grand Final supported by The R&A, Mallorca, Španělsko (4. – 7.11.2021)

Závěr Challenge Tour Grand Final s pětačtyřiceti hráči bez cutu ovládl Dán Marcus Helligkilde. Z pětice kandidátů na titul zahrál nejslabší kolo 72 ran. Náskok čtyř úderů z předchozího kola však stačil udržet Dána na prvním místě. Na druhém místě skončili o ránu Francouzi Lacroix a Brun, Portugalec Gouveia a Němec Paul (-7).

Další umístění: 6. Ritchie (-6), 7. Bekker (-5), 8. Nienaber, Moller, Manassero (-4), 12. Tarrio (-3), 18. Nemec, Kofstad (-1).
Ve hře jsou karty na příští sezónu European Tour pro nejlepší hráče podle žebříčku Road to Mallorca.

Výsledky

Odkazy:   T-Golf & Country Club    Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje

The post Challenge Tour Grand Final – závěrečný turnaj sezóny vyhrál Dán Helligkilde appeared first on Golf.cz.