U Všudehrálů letos vyhrála Ostravice
U Všudehrálů letos vyhrála Ostravice, dlouhodobě ale vede Ypsilonka Golfový spolek Všudehrálů sdružující hráče, kteří hráli na více než 60 českých hřištích, už po páté vybíral nejlepší české hřiště. Letos zvítězila osmnáctka na severu Moravy, Ostravice. Druhá je severočeská Ypsilonka a třetí Karlovy Vary. Ostravice tak triumfuje vůbec poprvé. Celkem hlasovalo 124 členů spolku, který má nyní už 176 členů. Konečně se jí to podařilo. […]

