Chcete zahrát HOULINA? Přijeďte do Svratky…
Již 4.letošní Hole in one na svrateckém hřišti v roce 2018 v soutěžním kole zahrál Vít Zicha z Českého Krumlova. Takže zatím ani jednou nebyl úspěšný svratecký člen s domovským členství! Gratulace do Krumlova a těšíme se na 10 lahví, které se už chladí…:-)

