Když nikde nelítám, jsem doma a vařím večeři
sem zrovna na cestě z Benátek, ale z těch amerických na Floridě, jedu po dálnici z Venice do Tampy na letiště a zítra už bych měla být doma v Praze. Je to vlastně asi úplně poprvé, kdy píšu blog na cestě, a ještě k tomu přes oceán z Ameriky do Evropy a s velkým časovým […]

