Extraliga zná nové mistry. Oba tituly putují do Prahy
O nových domácích mistrech ČR družstev je rozhodnuto. Letošní ročník Extraligy družstev mužů a žen ovládli muži GC Hodkovičky a ženy GC Erpet Praha. Ve finále v Kácově nepoznali hořkost porážky, do Prahy tak vezou hned dvě sady zlatých medailí. Stříbrné medaile naopak putují do Beskyd, bronz získali muži GC Greensgate a ženy RGC Mariánské […]

