Bronz, stříbro, bronz a bronz! Rychlostní kanoisté mají v Račicích zatím čtyři medaile – Sportsweek.org
Kanoistika
Přidat novinku
Zprávy

0 10

Sobisek Tomas1Skvěle začal pro české rychlostní kanoisty první finálový den mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v Račicích. Z prvních čtyř závodů s českou účastí získali čtyři medaile – na kilometrové trati byl bronzový juniorský kajakář Tomáš Sobíšek, stříbro vybojoval kanoista Jiří Minařík, bronz dobyla kajakářka Barbora Galádová. První velkou mezinárodní medaili získal také kanoista Petr Fuksa v kategorii do 23 let. Navíc juniorští deblkanoisté Vojtěch Nováček a Martin Večerka byli čtvrtí. Delbkajakáři Vilém Kukačka a Jan Vorel si ve svém prvním finále v kategorii do 23 let připsali osmé místo.