Náš klub obsadil důstojné místo a ocenění mezi sportovci Brna – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

Náš klub obsadil důstojné místo a ocenění mezi sportovci Brna

0

Ve čtvrtek 7.12.17 byly v hotelu Voroněž vyhlášeny výsledky ankety nejlepších sportovců Brna za rok 2017. Jednalo se již o 20. ročník této populární ankety a náš klub byl celkem 3x odměněn za dosažené výsledky. O první místo v kategorii“ Nejlepší mládežnický kolektiv“ se zasloužila zejména naše děvčata. Především sestry Satkovy a Maruška Němcová. Ziskem medailí na MS juniorů a seniorů a také umístěním na domácích soutěžích potvrdily výjimečnost svých výkonů. Když bych měl přirovnat jejich výkon a podmínky za jakých mohou v Brně trénovat, tak je to jako kdyby fotbalisté trénovali na škvárovém hřišti a potom vyhráli ligu na umělém trávníku. Již tradičně si odnesla ocenění Martina Satková, tentokrát hned 2x. Druhé místo v kategorii „ Sportovci do 20 let“ a 6. místo v kategorii „Dospělých sportovců“. Určitě máme další sportovce v rezervě a v příštích letech o nich uslyšíme. V době předávání cen byly naše krasavice na soustředění s reprezentačním družstvem v Itálii a tak jsem se musel obětovat společně s maminkou Satkovou a účastnit se na jejich počest závěrečného rautu. A tak jim za výkony i raut děkuji. Potěšující bylo také to, že zástupci Brna při vyhlášení projevili zájem o výstavbu vodáckého kanálu.