Sobotní finále: tři medaile a úžasná atmosféra. V neděli pojedou Češi desetkrát v bojích o medaile – Sportsweek.org
Kanoistika
Přidat novinku
Zprávy

0

atmosferaTři medaile z olympijských disciplín získali čeští rychlostní kanoisté v sobotních finálových soubojích na mistrovství světa v Račicích před tisícovkami fanoušků na zaplněných tribunách Labe arény. Kanoista Martin Fuksa dobyl stejně jako v letech 2014 a 2015 stříbro na kilometrové trati. Kajakář Josef Dostál si věřil na zlato, avšak získal bronz a má tak kompletní sbírku medailí ze singlkajaku na kilometru. Příjemným překvapením byl bronz deblkajaku Jakub Špicar, Daniel Havel. V sobotním odpoledni pak Špicar s Havlem také postoupili s Janem Štěrbou a Radkem Šloufem do finále na čtyřkajaku na pětistovce. Finále čeká také kanoistku Janu Ježovou na dvoustovce. Celkem se v neděli čeští závodníci představí desetkrát v bojích o medaile.