Junioři U19 - porážka a vítězství – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

Junioři U19 - porážka a vítězství

0

K dalším zápasům soutěže odjeli junioři do Žabovřesk do haly Rosnička. Domácí tým po dvou podzimních porážkách ve Vyškově nastoupil do prvního utkání impozantně. Během devíti minut vedl 28:12 a zdálo se být rozhodnuto. Do druhé čtvrtiny jsme však nastoupili se zónovou obranou, zpomalili jsme domácí a začali stahovat jejich náskok. Po 40 minutách jsme to dotáhli až na remízu 56:56, ale bohužel jsme ztratili pro zranění kotníku rozehrávače Lukáše Adamce. V prvním prodloužení jsme šli do vedení o šest bodů, ale vlastními chybami jsme dali šanci soupeři vyrovnat. Do druhého prodloužení jsme šli za stavu 62:62, ale bohužel koncovka patřila domácím. Ti proměnili 10 vteřin před koncem trojku a naše snaha o vyrovnání byla marná.Body: Sychra 28, Ščudla 9, Režný 8, Golda 6, Račanský 4, Navrátil 3, Martinez 2.