Starší žákyně U15 získaly cenné vítězství s Kyjovem – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

Starší žákyně U15 získaly cenné vítězství s Kyjovem

0 8

Vyškovské žákyně U15 nastoupily v sobotu 24. 11. nastoupily v devíti hráčkách proti silnému soupeři z Kyjova. Úvodní tak trochu seznamovací čtvrtinu děvčata sice prohrála (9:14), ale během druhé části zápasu postupně získávala sebevědomí, důsledněji bránila a začala postupně náskok snižovat (10:9). Od druhého poločasu vyškovské dívky měly hru pod svou taktovkou a náskok nejen stáhly, ale začaly krásnými akcemi skóre obracet ve svůj prospěch (17:7). Vedení v poslední čtvrtině zápasu nejen udržely, ale i navýšily (10:7) na konečných 46:37. Cenné, a navíc první vítězství letošní sezóny přineslo velkou radost a děvčata zaslouží velkou pochvalu. Střelkyně prvního utkání: Anička Beránková – 11 (2/1), Anetka Kufčáková – 10 (5/2), Anežka Bodnárová – 10 (2/1, 1*3), Evička Ščudlová – 10 (4/2, 2*3), Eliška Vondrušková – 2 (2/0), Sabinka Gregušová – 2 (2/0), Nella Beránková 1 (1/1). Věřím, že krásné vítězství děvčata povzbudí k vyššímu nasazení v tréninku a že se můžeme těšit na další pohledné zápasy.