Новини

08.06.2019

Обласна школа вищої спортивної майстерності відзначила свій 30-літній ювілей

Nday.te.ua (Тернополь)
Упродовж трьох десятиліть школа забезпечує підготовку кращих спортсменів області, членів збірної команди  України та їх найближчого резерву до всеукраїнських та міжнародних змагань з 13 видів спорту: біатлону, сноубордингу, легкої атлетики, важкої атлетики, велосипедного спорту, веслування на байдарках і каное, вітрильного порту, греко-римської боротьби, боксу, гандболу, регбі.

Подарунки від президента НОК

Golos.com.ua
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка відвідав Донецьку область і передав для розвитку спорту області обладнання на суму майже півтора мільйона гривень.Спортивне устаткування передбачено для занять легкою атлетикою...

Українець Залєтов зі світовим рекордом переміг на чемпіонаті світу в жимі лежачи

24 Канал (Украина)
Український важкоатлет Артур Залєтов в Токіо став чемпіоном світу і встановив світовий рекорд з жиму штанги лежачи серед юніорів.

Залєтов у ваговій категорії до 93 кілограм показав результат в 316 кілограм, що дозволило йому перемогти і вже в третій раз стати чемпіоном світу.

Три медалі здобули коломийські важкоатлети на Чемпіонаті України (відео)

Телеканал НТК (Украина)
Три медалі завоювали коломияни на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді.
Срібло та дві бронзи у скарбничку збірної Прикарпаття здобули Богдан Томяк, Анастасія Єрохіна та Владислав Барчук.

Українського бійця за 50 секунд жорстко забили в дебютному бою в UFC: відео

Український важкоатлет Сергій Співак поступився у своєму дебютному поєдинку в рамках UFC.

Його за 50 секунд забив американський боєць Уолтер Харріс.

Бій відбувся у рамках UFC Fight Night 151 в Оттаві (Канада).

Відзначимо...

Юні коломийські важкоатлетки привезли золото та срібло (відео)

Коломийські важкоатлетки здобули одну золоту та одну срібну медалі на Чемпіонаті України з важкої атлетики.

Змагання проходили у Славутичі між юнаками та дівчатами до 13-ти років.

«Золотий» хет-трик Чумака!

Важка атлетика. Батумі (Грузія). Українець Дмитро Чумак виборов три золоті медалі чемпіонату Європи в категорії до 102 кг. 28-річний атлет показав результат 391 кг (175кг + 216 кг) і перевершив усіх суперників у ривку, поштовху та за сумою двоборства.У цій категорії бронзовим призером континентальної першості в поштовху з результатом 207 кг став Костянтин Рева.

Український важкоатлет Дмитро Чумак взяв три «золота» на чемпіонаті Європи. Зустріч та привітання чемпіона в аеропорту (фото+відео)

Ukrpress.info
Журналістська команда www.ukrpress.info, родичі та колеги зустріли українського важкоатлета Дмитра Чумака в аеропорту Бориспіль. Спортсмен повертався з чемпіонату Європи, який проходив в Батумі з 6-го по 13-те квітня.

Українець Дмитро Чумак здобув три золота на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Дмитро Чумак приніс Україні перші золоті медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. І відразу три нагороди найвищого ґатунку.

Не було рівних українцю у ваговій категорії до 102 кілограмів.

Наш важкоатлет тріумфував у ривку і поштовху.