Українець здобув медаль на чемпіонаті світу із сучасного п'ятиборства – Sportsweek.org
Сучасне п'ятиборство
Добавити новину
123ru.net временно располагается в домене ru24.net
Новини

Українець здобув медаль на чемпіонаті світу із сучасного п'ятиборства

018

Українець Павло Тимощенко став бронзовим призером чемпіонату світу із сучасного п’ятиборства, який відбувається в столиці Мексики Мехіко, повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Тимощенко набрав у фіналі 1429 очок, поступившись Джеймсу Куку з Британії («золото») та Валентину Праде із Франції («срібло»).

У 2015 році Тимощенко здобув «золото» чемпіонату світу в індивідуальній першості. Наступного року він став срібним призером Олімпійських ігор в бразильському Ріо-де-Жанейро.

Сучасне п’ятиборство включає в себе змагання в п’ятьох дисциплінах – конкурі, фехтуванні, стрільбі, бігу й плаванні.