Igrzyska olimpijskie: Polska- Egipt (relacja na żywo)

Po długich chwilach wyczekiwania wreszcie nadeszła ta chwila. Igrzyska olimpijskie wystartowały. Znicz olimpijski już płonie w Paryżu, a reprezentacja Polski siatkarzy rusza do walki o swoje marzenia. Pierwszym krokiem ku ich spełnieniu będzie spotkanie z reprezentacją Egiptu. Mecz Polska – Egipt zaplanowano 27 lipca na godzinę 17:00. W naszym serwisie relacja live z tego wydarzenia.

DOCZEKALI SIĘ

Nasi siatkarze na ten moment czekali od początku sezonu reprezentacyjnego. Wreszcie rozpoczną rywalizację w najważniejszej imprezie czterolecia, nikt w polskiej ekipie nie ukrywa, po co przyjechał do Paryża.  Zawodnicy i sztab są w pełni skoncentrowani na czekającym ich zadaniu, co podkreślają praktycznie  we wszystkich swoich wypowiedziach.

NAJŁATWIEJSZE ZADANIE NA POCZĄTEK

Pierwszym rywalem Polaków będzie Egipt, jedyny w turniejowej stawce przedstawiciel Afryki i zdecydowanie najniżej notowana drużyna w stawce. Polacy są murowanym faworytem tego starcia i wynik inny, niż ich pewne zwycięstwo byłby ogromną sensacją. Nie wolno jednak pozwolić sobie na chwilę rozprężenia, bo jak pokazał chociażby ostatni Memoriał Wagnera, afrykańska ekipa jest w stanie urwać seta. Podczas turnieju w Krakowie Polacy pewnie pokonali Egipt. Egipcjanie w kolejnych meczach urwali jednak po secie Niemcom i Słoweńcom.

POLSKA – EGIPT RELACJA LIVE

Spotkanie inaugurujące olimpijski turniej dla reprezentacji Polski i Egiptu  odbędzie się w sobotę, 27 lipca o godz. 17:00.  Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji live z tego wydarzenia.

RELACJA NA ŻYWO: POLSKA – JAPONIA

Artykuł Igrzyska olimpijskie: Polska- Egipt (relacja na żywo) pochodzi z serwisu Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.