Francja – Polska: bonus 200 zł za wytypowanie wygranej Polek w 1. secie

Reprezentantki Polski rozegrają w piątek drugie spotkanie w ramach Ligi Narodów. Tym razem zmierzą się z reprezentacją Francji. Podopieczni Stefano Lavariniego przystąpią do tej rywalizacji w roli wyraźnych faworytek. W pierwszym spotkaniu Biało-czerwone pewnie 3:0 pokonały Włoszki, natomiast Francuzi rywalizację rozpoczęły pod porażki 0:3 z Niemcami. Mecz Polska – Francja rozegrany zostanie w piątek (16 maja) o godzinie 16:00 polskiego czasu.

Bonus 250 zł za zwycięstwo w pierwszym secie

Przy okazji tego meczu warto zwrócić uwagę na świetną promocję przygotowaną przez Superbet. Bukmacher oferuje bonus o wartości 200 zł za poprawne wytypowanie zwycięstwa Polski w pierwszym secie meczu z Francją. Aby skorzystać z tej promocji należy zarejestrować konto z kodem promocyjnym SIATKA oraz spełnić warunki oferty. Poniżej wyjaśniamy jak skorzystać z tej promocji.

1. Załóż konto w Superbet z kodem promocyjnym SIATKA i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie minimum 50 zł
  3. Postaw pierwszy o założeniu konta zakład SOLO obejmujący typ z oferty przedmeczowej na to, że Polska wygra pierwszego seta w meczu z Francją w siatkarskiej Lidze Narodów kobiet [typ zakładu: 1. set – zwycięzca – Polska (K)].
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli zakład okaże się trafiony, otrzymasz standardową wygraną z kuponu, oraz dodatkowo bonus w wysokości 200 zł

Więcej informacji o warunkach promocji znajdziesz w regulaminie.

Artykuł Francja – Polska: bonus 200 zł za wytypowanie wygranej Polek w 1. secie pochodzi z serwisu Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.